Stojan na fingerfood - obdélný 30 × 10 × 2 cm

Kód: V-30057
Hledáte elegantní způsob na podávání drobných pokrmů? Pak je tou pravou volbou obdélný stojan v podobě od značky Verlo. Ten se chlubí velkou plochou, na kterou se vejde mnoho jídla, proto je také praktickým pomocníkem. Na jeho výrobu se používá bambusové dřevo, mezi jehož výhody patří vysoká odolnost a nízká ekologická stopa. Stojan na fingerfood - obdélný 30 × 10 × 2 cmVerlo stojan na fingerfood - obdélný 30 × 10 × 2 cmParametryMateriál:
Zobrazit více ...
120,00 Kč

99 Kč bez DPH

Dostupnost: Poslední kusy skladem Množství:
Hledáte elegantní způsob na podávání drobných pokrmů? Pak je tou pravou volbou obdélný stojan v podobě od značky Verlo. Ten se chlubí velkou plochou, na kterou se vejde mnoho jídla, proto je také praktickým pomocníkem. Na jeho výrobu se používá bambusové dřevo, mezi jehož výhody patří vysoká odolnost a nízká ekologická stopa.

Stojan na fingerfood - obdélný 30 × 10 × 2 cm

Verlo stojan na fingerfood - obdélný 30 × 10 × 2 cm

Parametry

  • Materiál: bambus
  • Rozměry: 30 × 10 × 2 cm
  • 1 ks v balení

Využití stojanu

  • Stojan na drobné pokrmy.

Verlo


Verlo přináší na trh vysoce kvalitní zařízení a příslušenství, bez kterých se neobejde žádný bufet. Ať už jde o bufetové systémy, talíře z tvrzeného skla, cateringové stoly i ubrusy, chafingy, dubové skříňky, prezentační talíře, tácy, gastronádoby nebo příbory, můžete je společně kombinovat podle vlastních potřeb a vytvářet vlastní originální kreace.

Mohlo by vás zajímat: