Stojan na fingerfood - schody 36,5 × 36 × 5 × 15

Kód: V-30056
Hledáte originální způsob na podávání drobných pokrmů? Pak je tou pravou volbou stojan v podobě schodů od značky Verlo. Jeho originální design přitáhne pozornost a zanechá ve vašich hostech nezapomenutelný dojem. Stojan má také velkou plochu, na kterou se vejde mnoho jídla, proto je také praktickým pomocníkem. Na jeho výrobu se používá bambusové dřevo, mezi jehož výhody patří vysoká odolnost a nízká ekologická stopa. Stojan na fingerfood - schody
Zobrazit více ...
702,00 Kč

580 Kč bez DPH

Dostupnost: Poslední kusy skladem Množství:
Hledáte originální způsob na podávání drobných pokrmů? Pak je tou pravou volbou stojan v podobě schodů od značky Verlo. Jeho originální design přitáhne pozornost a zanechá ve vašich hostech nezapomenutelný dojem. Stojan má také velkou plochu, na kterou se vejde mnoho jídla, proto je také praktickým pomocníkem. Na jeho výrobu se používá bambusové dřevo, mezi jehož výhody patří vysoká odolnost a nízká ekologická stopa.

Stojan na fingerfood - schody 36,5 × 36 × 5 × 15 cm

Verlo stojan na fingerfood - schody 36,5 × 36 × 5 × 15 cm

Parametry

  • Materiál: bambus
  • Rozměry: 36,5 × 36 × 5 × 15 cm
  • 1 ks v balení

Využití stojanu

  • Podávání nebo prezentace drobných pokrmů.

Verlo


Verlo přináší na trh vysoce kvalitní zařízení a příslušenství, bez kterých se neobejde žádný bufet. Ať už jde o bufetové systémy, talíře z tvrzeného skla, cateringové stoly i ubrusy, chafingy, dubové skříňky, prezentační talíře, tácy, gastronádoby nebo příbory, můžete je společně kombinovat podle vlastních potřeb a vytvářet vlastní originální kreace.

Mohlo by vás zajímat: