Stojan na fingerfood – schody 36,5 × 36 × 5 × 15

Kód: V-30056
Hledáte originální způsob na podávání drobných pokrmů? Pak je tou pravou volbou tento bambusový stojan v podobě schodů od značky Verlo. Jeho originální design přitáhne pozornost a zanechá ve vašich hostech nezapomenutelný dojem. Stojan má také velkou plochu s až 30 místy na 1 schodu (dohromady 6 schodů), na kterou se vejde mnoho jídla, a proto také představuje praktického pomocníka. Na jeho výrobu se používá bambusové dřevo, mezi jehož výhody
Zobrazit více ...
702,00 Kč

580 Kč bez DPH

Dostupnost: Poslední kusy skladem Množství:
Hledáte originální způsob na podávání drobných pokrmů? Pak je tou pravou volbou tento bambusový stojan v podobě schodů od značky Verlo. Jeho originální design přitáhne pozornost a zanechá ve vašich hostech nezapomenutelný dojem. Stojan má také velkou plochu s až 30 místy na 1 schodu (dohromady 6 schodů), na kterou se vejde mnoho jídla, a proto také představuje praktického pomocníka. Na jeho výrobu se používá bambusové dřevo, mezi jehož výhody patří vysoká odolnost a nízká ekologická stopa.

Stojan na fingerfood – schody 36,5 × 36 × 5 × 15 cm

Verlo stojan na fingerfood – schody 36,5 × 36 × 5 × 15 cm

Parametry

  • Materiál: bambus
  • Rozměry: 36,5 × 36 × 5 × 15 cm
  • Počet napichovátek na schodu: 30
  • Počet schodů: 6
  • Barva: přírodní
  • 1 ks v balení

Využití stojanu

  • Podávání nebo prezentace drobných pokrmů.

Výrobce


Verlo přináší na trh vysoce kvalitní zařízení a příslušenství, bez kterých se neobejde žádný bufet. Ať už jde o bufetové systémy, talíře z tvrzeného skla, cateringové stoly i ubrusy, chafingy, dubové skříňky, prezentační talíře, tácy, gastronádoby nebo příbory, můžete je společně kombinovat podle vlastních potřeb a vytvářet vlastní originální kreace.

Mohlo by vás zajímat: