Stojan na fingerfood – obdélný 30 × 10 × 2 cm, 30 pozic

Kód: V-30057
Hledáte elegantní způsob na podávání drobných pokrmů? Pak je tou pravou volbou obdélný stojan od značky Verlo. Ten se chlubí velkou plochou, na kterou se vejde mnoho jídla, a proto také představuje skvělého praktického pomocníka. Na jeho výrobu se používá bambusové dřevo, mezi jehož výhody patří vysoká odolnost a nízká ekologická stopa. Stojan na fingerfood – obdélný 30 × 10 × 2 cm, 30 pozicVerlo stojan na fingerfood – obdélný 30 × 10 × 2 cm, 30
Zobrazit více ...
120,00 Kč

99 Kč bez DPH

Dostupnost: Poslední kusy skladem Množství:
Hledáte elegantní způsob na podávání drobných pokrmů? Pak je tou pravou volbou obdélný stojan od značky Verlo. Ten se chlubí velkou plochou, na kterou se vejde mnoho jídla, a proto také představuje skvělého praktického pomocníka. Na jeho výrobu se používá bambusové dřevo, mezi jehož výhody patří vysoká odolnost a nízká ekologická stopa.

Stojan na fingerfood – obdélný 30 × 10 × 2 cm, 30 pozic

Verlo stojan na fingerfood – obdélný 30 × 10 × 2 cm, 30 pozic

Parametry

  • Materiál: bambus
  • Rozměry: 30 × 10 × 2 cm
  • Počet napichovátek: 30
  • Barva: přírodní
  • 1 ks v balení

Využití stojanu

  • Stojan na drobné pokrmy.

Výrobce


Verlo přináší na trh vysoce kvalitní zařízení a příslušenství, bez kterých se neobejde žádný bufet. Ať už jde o bufetové systémy, talíře z tvrzeného skla, cateringové stoly i ubrusy, chafingy, dubové skříňky, prezentační talíře, tácy, gastronádoby nebo příbory, můžete je společně kombinovat podle vlastních potřeb a vytvářet vlastní originální kreace.

Mohlo by vás zajímat: