Lžíce dřevěná 16 cm (100 ks)

Kód: V-30027
Potřebujete jednorázové příbory pro své hosty, ale odmítáte zatěžovat planetu jednorázovými plasty? Pak se pro vás jeví jako perfektní řešení tato bambusová lžíce od značky Verlo. Toto dřevo je pevnější a na rozdíl od plastů se rozloží v přírodě. Lžíce dřevěná 16 cm (100 ks)Verlo lžíce dřevěná 16 cm (100 ks)ParametryMateriál: bambusDélka: 16 cmBarva: přírodníCena uvedena za 1 balení100 ks v baleníVyužití lžíceNabírání drobných pokrmů.Výrobce Verlo
Zobrazit více ...
99,00 Kč

82 Kč bez DPH

Dostupnost: Poslední kusy skladem Množství:
Potřebujete jednorázové příbory pro své hosty, ale odmítáte zatěžovat planetu jednorázovými plasty? Pak se pro vás jeví jako perfektní řešení tato bambusová lžíce od značky Verlo. Toto dřevo je pevnější a na rozdíl od plastů se rozloží v přírodě.

Lžíce dřevěná 16 cm (100 ks)

Verlo lžíce dřevěná 16 cm (100 ks)

Parametry

  • Materiál: bambus
  • Délka: 16 cm
  • Barva: přírodní
  • Cena uvedena za 1 balení100 ks v balení

Využití lžíce

  • Nabírání drobných pokrmů.

Výrobce


Verlo přináší na trh vysoce kvalitní zařízení a příslušenství, bez kterých se neobejde žádný bufet. Ať už jde o bufetové systémy, talíře z tvrzeného skla, cateringové stoly i ubrusy, chafingy, dubové skříňky, prezentační talíře, tácy, gastronádoby nebo příbory, můžete je společně kombinovat podle vlastních potřeb a vytvářet vlastní originální kreace.

Mohlo by vás zajímat: