Kelímek bambusový 6 × 6 cm (50 ks)

Kód: V-30031
Potřebujete jednorázové kelímky na podávání drobných pokrmů, ale hledáte něco spolehlivějšího, než papír nebo plast? Pak se pro vás jeví jako perfektní řešení tato bambusová varianta od značky Verlo. Toto dřevo je pevnější a zanechává menší ekologickou stopu než běžně používané materiály. Kelímek bambusový 6 × 6 cm (50 ks)Verlo kelímek bambusový 6 × 6 cm (50 ks)ParametryMateriál: bambusRozměry: 6 × 6 cmBarva: přírodníCena uvedena za 1 balení/50 ks
Zobrazit více ...
162,00 Kč

134 Kč bez DPH

Dostupnost: Poslední kusy skladem Množství:
Potřebujete jednorázové kelímky na podávání drobných pokrmů, ale hledáte něco spolehlivějšího, než papír nebo plast? Pak se pro vás jeví jako perfektní řešení tato bambusová varianta od značky Verlo. Toto dřevo je pevnější a zanechává menší ekologickou stopu než běžně používané materiály.

Kelímek bambusový 6 × 6 cm (50 ks)

Verlo kelímek bambusový 6 × 6 cm (50 ks)

Parametry

  • Materiál: bambus
  • Rozměry: 6 × 6 cm
  • Barva: přírodní
  • Cena uvedena za 1 balení/50 ks v balení

Využití kelímku

  • Podávání drobných pokrmů.

Výrobce


Verlo přináší na trh vysoce kvalitní zařízení a příslušenství, bez kterých se neobejde žádný bufet. Ať už jde o bufetové systémy, talíře z tvrzeného skla, cateringové stoly i ubrusy, chafingy, dubové skříňky, prezentační talíře, tácy, gastronádoby nebo příbory, můžete je společně kombinovat podle vlastních potřeb a vytvářet vlastní originální kreace.

Mohlo by vás zajímat: