Loďka bambusová 9 × 16,5 cm (50 ks)

Kód: V-30040
Potřebujete jednorázové nádoby na podávání drobných pokrmů, ale hledáte něco spolehlivějšího, než papír nebo plast? Pak se pro vás jeví jako perfektní řešení tato bambusová loďka od značky Verlo. Toto dřevo je pevnější a zanechává menší ekologickou stopu než běžně používané materiály. Její originální design už jen představuje třešničku na dortu. Loďka bambusová 9 × 16,5 cm (50 ks)Verlo loďka bambusová 9 × 16,5 cm (50 ks)ParametryMateriál:
Zobrazit více ...
109,00 Kč

90 Kč bez DPH

Dostupnost: Poslední kusy skladem Množství:
Potřebujete jednorázové nádoby na podávání drobných pokrmů, ale hledáte něco spolehlivějšího, než papír nebo plast? Pak se pro vás jeví jako perfektní řešení tato bambusová loďka od značky Verlo. Toto dřevo je pevnější a zanechává menší ekologickou stopu než běžně používané materiály. Její originální design už jen představuje třešničku na dortu.

Loďka bambusová 9 × 16,5 cm (50 ks)

Verlo loďka bambusová 9 × 16,5 cm (50 ks)

Parametry

  • Materiál: bambus
  • Rozměry: 9 × 16,5 cm
  • Barva: přírodní
  • Cena uvedena za 1 balení/50 ks v balení

Využití loďky

  • Podávání drobných pokrmů.

Výrobce


Verlo přináší na trh vysoce kvalitní zařízení a příslušenství, bez kterých se neobejde žádný bufet. Ať už jde o bufetové systémy, talíře z tvrzeného skla, cateringové stoly i ubrusy, chafingy, dubové skříňky, prezentační talíře, tácy, gastronádoby nebo příbory, můžete je společně kombinovat podle vlastních potřeb a vytvářet vlastní originální kreace.

Mohlo by vás zajímat: