Miska izolovaná 27 cl

Kód: R-MDSB9
Plastová miska pro systém R-ITENEPP představuje skvělou volbu pro přepravu jídla do zdravotních zařízení nebo domů, protože dlouhodobě udrží teplotu svého obsahu. Navíc je odolná proti prasknutí i rozbití a zajišťuje jednoduchou údržbu, neboť ji lze mýt v myčce nádobí. Nízký profil poskytuje úsporu místa. Miska izolovaná 27 clCAMBRO miska izolovaná 27 clParametryMateriál: plastObjem: 27 clPrůměr: 11,1 cmVýška: 6 cmVhodná do myčkyCena uvedena za 1
Zobrazit více ...
114,00 Kč

94 Kč bez DPH

Dostupnost: Poslední kusy skladem Množství:
Plastová miska pro systém R-ITENEPP představuje skvělou volbu pro přepravu jídla do zdravotních zařízení nebo domů, protože dlouhodobě udrží teplotu svého obsahu. Navíc je odolná proti prasknutí i rozbití a zajišťuje jednoduchou údržbu, neboť ji lze mýt v myčce nádobí. Nízký profil poskytuje úsporu místa.

Miska izolovaná 27 cl

CAMBRO miska izolovaná 27 cl

Parametry

  • Materiál: plast
  • Objem: 27 cl
  • Průměr: 11,1 cm
  • Výška: 6 cm
  • Vhodná do myčky
  • Cena uvedena za 1 kus/48 ks v originálním balení

Využití misky

  • Podávání jídla.

Kolekce Shoreline

Vytvořte si mimořádný a praktický servis s kolekcí izolovaného nádobí Shoreline. Toto řešení nabízí řadu možností dodávky jídel a je určeno především pro zdravotnický servis. Výrobky ve standardním i nízkém profilu se hodí pro vozíky na rozvoz jídel s omezeným rozestupem mezi patry. K zajištění nádobí poslouží těsně přiléhající jednorázová nebo opakovaně použitelná víčka pro bezpečnou přepravu bez rozlití. Zvolte tento jednoduchý design s nepřekonatelným výkonem a bezpečností pro své zdravotnické služky a uvidíte, že nebudete zklamaní.

Výrobce


Společnost CAMBRO, založená v roce 1951, je jedním z nejznámějších výrobců nádob, podnosů, přepravních boxů a dalších produktů pro přepravu a uchovávání pokrmů. Všechny izolované nádoby na potraviny výrobce CAMBRO jsou vyrobeny z odolných materiálů jako je polyethylen, polyuretan a polypropylen, a to za účelem co nejdelší životnosti. Ať už provozujete restauraci či bufet, izolované přepravní boxy od společnosti CAMBRO budou trefou do černého.

Mohlo by vás zajímat: